dj na wesele, prezenterDJ na wesele - Cennik

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i naszą ofertą "DJ na wesele". Poniżej dowiesz się także jak prowadzimy wesele jako DJ -e, oraz poznasz kluczowe elementy wesela, które z reguły ustalamy w scenariuszu imprezy razem z Parą Młodą.

 

DJ na wesele - Scenariusz imprezy

 

Scenariusz przyjęcia weselnego czyli główny nurt muzyczny, zabawy i inne kluczowe elementy - przygotowujemy po podpisaniu umowy podczas rozmów lub wymiany korespondencji. Jako DJ -e nie gramy z wcześniej przygotowanych playlist (chyba, że takie były ustalenia z parą). Muzyke na weselu dobieramy na żywo, dzięki czemu, możemy w 100% reagować na nastroje muzyczne gości lub chociażby ich kondycję taneczną. W końcu jesteśmy po to, aby zapewnic dobrą zabawę.

 

DJ na wesele -  Jak prowadzimy imprezę?

 

Jako, że jesteśmy dwuosobowym zespołem Dj -ów, nie jesteśmy stale uwięzieni za konsoletą (jak np. dj-e pracujący w pojedynkę). Większość toastów, zabaw i konkursów prowadzimy z parkietu lub przy stołach. Jednym słowem często jesteśmy blisko Was i Waszych gości.

 

DJ na wesele - Repertuar muzyczny

 

Dysponujemy ogromną biblioteką utworów z różnych gatunków muzycznych, co daje nam łatwość dostosowania się do potrzeb Pary Młodej. Lubimy także typowo polskie wesela - nie są nam obce biesiadne przyśpiewki przy stołach oraz piosenki z gatunku Disco Polo.

 

DJ na wesele - Ceny

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony www.SuperDJ.pl , na której znajdziecie Państwo więcej informacji o nas i ofercie oraz aktualny cennik na 2015 / 2016 rok.